SREBRNY ROCZNIK 2001

GKS Naprzód St. Babice rocznik 2001 wywalczył drugie miejsce w bardzo prestiżowym turnieju Okęcie Cup. Turniej rozgrywany był na hali widowiskowej OSiR Włochy. W turnieju brało udział aż 14 zespołów podzielonych na dwie siedmio osobowe grupy. W fazie grupowej nas zespołów spisał się bardzo dobrze i zajął pierwsze miejsce. W grupie między innymi chłopcy pokonali: Marcowie Marki, Bałkam team, Mińsk Mazowiecki, Świt Nowy dwór Mazowiecki. W półfinale zagraliśmy z gospodarzami- Okęcie Warszawa. Spotkanie było bardzo zacięte, jednak to my w końcowej fazie meczu zdobyliśmy bramkę, po strzale z rzutu wolnego Krzysztofa Łuczaka i wygraliśmy 1:0.

W finale toczyliśmy także zacięty bój, naszym rywalem był zespół z naszej grupy Mińsk Mazowiecki, warto podkreślić, że ta drużyna gra w lidze wojewódzkiej.

Niestety zawodnicy Mińska wzięli rewanż za wcześniejszą porażkę z fazy grupowej i wygrali 3:1. Szkoda, że przed meczem finałowym kontuzji doznał jeden z liderów naszego zespołu Maciek Stanicki.

Gratulujemy postawy drużyny z Babic i czekamy na kolejne sukcesy, a już 22 lutego w Borzęcinie Dużym znowu zapewne powalczą o puchar.

Wiadomości (utwórz nową)